IEGULDĪJUMI

SIA "Privāto aktīvu pārvalde" veic triju veidu ieguldījumus – ieguldījumus uzņēmumos un to biznesa attīstībā, ieguldījumus īpašumā, kā arī dažādos finanšu instrumentos. PAP, plānojot sabalansētu investīciju portfeli un ieguldījumus konkrētos projektos, katra ieguldījuma veikšanai izmanto atsevišķu PAP piederošu kompāniju, SIA.

Jebkurš ieguldījums ir saistīts ar dažādiem riskiem. Katram ieguldījumu projektam izmantojot atsevišķu juridisko personu, PAP samazina attiecībā ieguldījuma riskus. Atsevišķa ieguldījumu kompānija palielina attiecīgā projekta likviditātes iespējas, nodrošina ērtības projekta sadarbības partneriem, potenciāliem investoriem un pircējiem. Kompānijas nodalītā finanšu uzskaite un grāmatvedība projekta ietvaros nodrošina darījumu un nodokļu nomaksas procesu caurspīdību.

PAP ieguldījumu vajadzībām līdz šim dibinātas un dažādos projektos iesaistītas, tostarp realizētas, kopā vairāk nekā 20 kompānijas.

Mājas lapas pareizas darbības nodrošināšanai un tās lietošanas ērtībām mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ļauj mums analizēt mājas lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību. Vairāk informācijas par sīkdatnēs un kā atcelt savu piekrišanu mūsu privātuma politika.

Piekrītu visām sīkdatnēm Izdarīt izvēlniPiekrītu atzīmētajām