Liepājas Autobusu parks

Liepājas Autobusu parks

Biznesa ieguldījums SIA “LAP1R”.

PAP kompānija SIA “INPO 17" iegādājusies 67%  LAP1R kapitāla daļu.

PAP 2009. gada decembrī papildinājusi savu ieguldījumu portfeli ar SIA “INPO 17” veikto LAP1R iegādi. Investīcija veikta, izvērtējot situāciju transporta pakalpojumu nozarē un šīs nozares vidējā termiņa un ilgtermiņa perspektīvās, kā arī ieguldījuma mērķsabiedrības – Liepājas autobusu parka - kotācijas rezultātu vēsturi NASDAQ OMX Riga.

LAP1R pieder 59.83 % Liepājas autobusu parka (LAP) akciju. LAP nu jau vairāk kā pus gadsimtu Liepājas pilsētā nodrošina pasažieru pārvadājumus un pašlaik ir lielākais pasažieru regulāro autopārvadājumu uzņēmums Kurzemē. Par galveno uzdevumu LAP uzskata precīzu kustības grafika izpildi, klientu apkalpošanas līmeņa paaugstināšanu, jaunu tehnoloģiju ieviešanu, kuras palielina pārvadājumu procesa drošību un uzņēmuma darbības efektivitāti.

Citi biznesa ieguldījumi

Roadeks
Lasīt vairāk
Ogres piens
Lasīt vairāk
Port Transport Services
Lasīt vairāk
Multi Capital Holdings
Lasīt vairāk

Mājas lapas lietošanas ērtībām izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma politika.

Sapratu