Multi Capital Holdings

Multi Capital Holdings

Ieguldījums SIA "MULTI CAPITAL HOLDINGS". 

SIA "INPO 21" ir  veikusi nozīmīgus  ieguldījumus daudznozaru holdinga kompānijā "MULTI CAPITAL HOLDINGS" (MCH), kuras investīcijas ir  šobrīd divās pamatjomās – tranzīts un nekustamais īpašums.

INPO 21 pieder 50 % kompānijas kapitāla daļu. MCH aktīvākie un nozīmīgākie projekti:

  • SIA "GP Nekustamie īpašumi", kas apsaimnieko nekustamos īpašumus Rīgas ostas teritorijā Andrejsalā;
  • SIA “Ganību parks”, kas apsaimnieko dzelzceļa sliežu parku  Rīgā;
  • AS "EURO RAIL TRANS" loģistikas kompānija,  kura ir kopuzņēmums ar RŽD Loģistika. Tā piedāvā pilnu kravu pārvadājumu pakalpojumu organizēšanu un dažādu preču transportēšanu no jebkuras vietas Eiropā līdz Krievijas attālākajiem reģioniem, Āziju (Kazahstāna, Kirgizstāna, Tadžikistāna un Turkmēnija) un atpakaļ;
  • SIA 'Rīgas Tirdzniecības osta"(RTO) ir nozīmīgākais ostas un transporta pakalpojumu sniedzējs Latvijā. RTO sniedz dažādus pakalpojumus, kas ietver sevī ostas terminālu vadību stividoru pakalpojumus, dzelzceļa kravu pārvadājumus, kravu ekspeditēšanu.

Citi biznesa ieguldījumi

Ogres piens
Lasīt vairāk
Port Transport Services
Lasīt vairāk
Liepājas Autobusu parks
Lasīt vairāk

Mājas lapas pareizas darbības nodrošināšanai un tās lietošanas ērtībām mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ļauj mums analizēt mājas lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību. Vairāk informācijas par sīkdatnēs un kā atcelt savu piekrišanu mūsu privātuma politika.

Piekrītu visām sīkdatnēm Izdarīt izvēlniPiekrītu atzīmētajām