Ogres piens

Ogres piens


Biznesa ieguldījums SIA “Ogres piens”.

 

PAP kompānija SIA “INPO 20” veikusi ieguldījumu Ogres pienā, iegādājoties 48,9 %  uzņēmuma kapitāla daļu.

SIA “Ogres piens” iegāde veikta 2011. gada 20. oktobrī. Tā ir zemnieku saimniecība Ogres novadā, kas pēdējos gados izveidojusi un attīstījusi vienu no vismodernākajām piena govju fermām Latvijā. Kaut uzņēmumam ir jau ļoti sena darbības vēsture, tieši pēdējos gados ir veikta ievērojama saimniecības modernizācija. 2012. gadā uzbūvēta jauna un moderna piena govju ferma 320 slaucamām govīm, kas 2015. gadā paplašināta ar jaunu kūti, kopā nodrošinot vietu 740 slaucamām govīm. Jaunais fermas komplekss izpilda augstākās dzīvnieku labturības prasības, kas ir kritisks priekšnoteikums augstu izpildes rādītāju sasniegšanā.

Kopš 2012. gada vidējais izslaukums no govs gadā pieaudzis par 26% un 2015. gadā sasniedz 9,2 tonnas no govs. Kopā 2015. gadā realizētas 2 848 tonnas piena. Veiksmīgi arī izdevies samazināt gan piena, gan pašražotās lopbarības pašizmaksu pēdējo gadu laikā. Par spīti industrijā ieilgušajai krīzei, uzņēmums turpina aizsāktos optimizācijas un efektivitātes paaugstināšanas procesus.

2015. gadā uzņēmuma apgrozījums sastādīja 900 332 € un tika nodarbināti vidēji 20 darbinieki. Nodokļos valsts budžetā kopsummā samaksāti  97 378 €.

Citi biznesa ieguldījumi

Vēja parks
Lasīt vairāk
Port Transport Services
Lasīt vairāk
Liepājas Autobusu parks
Lasīt vairāk
Roadeks
Lasīt vairāk

Mājas lapas lietošanas ērtībām izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma politika.

Sapratu