Ogres piens

Ogres piens


Biznesa ieguldījums SIA “Ogres piens”.

PAP kompānija SIA “INPO 20” veikusi ieguldījumu Ogres pienā, iegādājoties 48,9 %  uzņēmuma kapitāla daļu.

SIA “Ogres piens” iegāde veikta 2011. gada 20. oktobrī. Tā ir zemnieku saimniecība Ogres novadā, kas pēdējos gados izveidojusi un attīstījusi vienu no vismodernākajām piena govju fermām Latvijā. Kaut uzņēmumam ir jau ļoti sena darbības vēsture, tieši pēdējos gados ir veikta ievērojama saimniecības modernizācija. 2012. gadā uzbūvēta jauna un moderna piena govju ferma 320 slaucamām govīm, kas 2015. gadā paplašināta ar jaunu kūti, kopā nodrošinot vietu 740 slaucamām govīm. Jaunais fermas komplekss izpilda augstākās dzīvnieku labturības prasības, kas ir kritisks priekšnoteikums augstu izpildes rādītāju sasniegšanā.

Kopš 2012. gada vidējais izslaukums no govs gadā pieaudzis par 26% un 2015. gadā sasniedz 9,2 tonnas no govs. Kopā 2015. gadā realizētas 2 848 tonnas piena. Veiksmīgi arī izdevies samazināt gan piena, gan pašražotās lopbarības pašizmaksu pēdējo gadu laikā. Par spīti industrijā ieilgušajai krīzei, uzņēmums turpina aizsāktos optimizācijas un efektivitātes paaugstināšanas procesus.

2015. gadā uzņēmuma apgrozījums sastādīja 900 332 € un tika nodarbināti vidēji 20 darbinieki. Nodokļos valsts budžetā kopsummā samaksāti  97 378 €.

Citi biznesa ieguldījumi

Port Transport Services
Lasīt vairāk
Liepājas Autobusu parks
Lasīt vairāk
Multi Capital Holdings
Lasīt vairāk

Mājas lapas pareizas darbības nodrošināšanai un tās lietošanas ērtībām mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ļauj mums analizēt mājas lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību. Vairāk informācijas par sīkdatnēs un kā atcelt savu piekrišanu mūsu privātuma politika.

Piekrītu visām sīkdatnēm Izdarīt izvēlniPiekrītu atzīmētajām