KOMPĀNIJA

Privāto aktīvu pārvalde

SIA "Privāto aktīvu pārvalde" ir privāta finanšu ieguldījumu kompānija, kas iegulda perspektīvās nozarēs, konkurētspējīgos īstermiņa un ilgtermiņa finanšu investīciju projektos.

Kompānija savus un partneru līdzekļus iegulda, katram projektam izmantojot individuālus finanšu instrumentus un risinājumus. Katra ieguldījuma aktivizēšanai PAP dibina meitas uzņēmumu – INPO. Lēmumu par ieguldījuma veikšanu, projekta konsolidāciju vai realizāciju PAP pieņem, balstoties uz daudzpusīgu, rūpīgu projekta un saņemtā piedāvājuma izvērtēšanu.

SIA "Privāto aktīvu pārvalde" ir Latvijas Republikas Komercreģistrā reģistrēta sabiedrība ar ierobežotu atbildību. PAP pamatkapitāls ir 25 031 390,00 € (divdesmit pieci miljoni, trīsdesmit viens tūkstotis trīs simti deviņdesmit eiro, 00 eiro centi). PAP īpašniece, SIA “Sabiedrība privātiem ieguldījumiem”, ir ieinteresēta kompānijas kopējo ieguldījumu portfeļa vērtības pieaugumā. Sabiedrības privātiem ieguldījumiem vienīgā investīcija ir PAP pamatkapitālā, un tā aktīvi neiesaistās ar šo investīciju saistītajā operatīvajā komercdarbībā, PAP projektos un citu ar ieguldījumiem saistītu jautājumu risināšanā.

Mājas lapas lietošanas ērtībām izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma politika.

Sapratu