KOMPĀNIJA

Privāto aktīvu pārvalde

SIA "Privāto aktīvu pārvalde" ir privāta finanšu ieguldījumu kompānija, kas iegulda perspektīvās nozarēs, konkurētspējīgos īstermiņa un ilgtermiņa finanšu investīciju projektos.

Kompānija savus un partneru līdzekļus iegulda, katram projektam izmantojot individuālus finanšu instrumentus un risinājumus. Katra ieguldījuma aktivizēšanai PAP dibina meitas uzņēmumu – INPO. Lēmumu par ieguldījuma veikšanu, projekta konsolidāciju vai realizāciju PAP pieņem, balstoties uz daudzpusīgu, rūpīgu projekta un saņemtā piedāvājuma izvērtēšanu.

SIA "Privāto aktīvu pārvalde" ir Latvijas Republikas Komercreģistrā reģistrēta sabiedrība ar ierobežotu atbildību. PAP pamatkapitāls ir 51 300 436 €. PAP īpašniece, SIA “Sabiedrība privātajiem ieguldījumiem”, ir ieinteresēta kompānijas kopējo ieguldījumu portfeļa vērtības pieaugumā. Sabiedrības privātiem ieguldījumiem vienīgā investīcija ir PAP pamatkapitālā, un tā aktīvi neiesaistās ar šo investīciju saistītajā operatīvajā komercdarbībā, PAP projektos un citu ar ieguldījumiem saistītu jautājumu risināšanā.

Mājas lapas pareizas darbības nodrošināšanai un tās lietošanas ērtībām mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ļauj mums analizēt mājas lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību. Vairāk informācijas par sīkdatnēs un kā atcelt savu piekrišanu mūsu privātuma politika.

Piekrītu visām sīkdatnēm Izdarīt izvēlniPiekrītu atzīmētajām