Laikraksts "Diena": INPO 5, Rets investīcijas; Valmieras piens; PAP.

Laikraksts "Diena": INPO 5, Rets investīcijas; Valmieras piens; PAP.

27.11.2009.

Laikraksta “Diena” žurnālistes Baibas Rulles jautājumi

Sveiki.
Beidzot arī daži vienkārši jautājumi par PAP.

  1. Vecais jautājums par INPO, kam pieder Vēja parki  - vai notiek sarunas par iespējamo VP pārdošanu, vai darījums noticis, notiks, kas varētu būt potenciālie investori?
  2. Vai PAP piederošie INPO grupas uzņ. veikuši jaunas investīcijas jaunos projektos? Vai tādi plānoti? Piemēram, koģenerācijas  elektrostacijās, citos ar tā saukto zaļo enerģiju saistītos projektos?
  3. Valmieras piens - vai tiek apsvērta uzņēmuma pārdošana vai šis jautājums līdz ar krīzi un zemajām cenām atlikts?
  4. Cik kopumā lielas ir PAP piederošas INPo struktūras investīcijas ( invest. protfelis), no kurienes nauda?

ar cieņu,

BR

Privāto aktīvu pārvaldes komentārs

  1. “Vēja parki” pieder SIA Rets Investīcijas. Par vēja parku iegādi ir interesējušies virkne investoru. Spēkā esoša vienošanās šīs intereses rezultātā šobrīd nav panākta. Ja tiks pieņemts lēmums, kura rezultātā “Vēja parki” tiks pārdoti, informēsim, kā līdzīgos izmaiņu gadījumos, publicējot jaunumu presei PAP mājaslapā www.pap.lv
  2. Šobrīd PAP jaunas investīcijas ne koģenerācijas, ne “zaļās enerģijas” jomās neplāno. Informācija par aktīvajiem ieguldījumiem atrodama PAP mājaslapā, sadaļā “Ieguldījumi”. PAP vienmēr ir atvērts priekšlikumiem par ieguldījumiem jaunos projektos arī šajos ekonomiskās krīzes laikos.
  3. Valmieras piens AS darbojas ļoti veiksmīgi. Joprojām nemainīgs ir PAP mērķis - radīt iespējas efektīvai piensaimniecības nozares attīstībai Latvijā. Tas nozīmē nepieciešamību pēc nozares uzņēmumu konsolidācijas. Pētām konsolidācijas un partnerības iespējas kā Latvijā, tā arī Lietuvā un Igaunijā. Nekādas vienošanās panāktas šobrīd nav.
  4. Informācija par PAP ieguldījumiem atrodama publiskajos reģistros pieejamajā gada pārskatā. Šie dati attiecas uz 2008.gada 31.decembri, saskaņā ar kuriem PAP vienīgā dalībnieka apmaksātais pamatkapitāls ir vairāk kā 17 miljoni latu ( aptuveni 25 miljoni eiro). Kopējo aktīvu novērtējums šodienas tirgus cenās nav veikts. Ieguldījumi projektos (konkrētajos INPO) tiek finansēti gan ar banku, gan ar PAP dalībnieku finanšu līdzekļiem.
Komentāru Privāto aktīvu pārvaldes vārdā sagatavoja:
Juris Pētersons
PAP korporatīvā komunikācija

Mājas lapas pareizas darbības nodrošināšanai un tās lietošanas ērtībām mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ļauj mums analizēt mājas lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību. Vairāk informācijas par sīkdatnēs un kā atcelt savu piekrišanu mūsu privātuma politika.

Piekrītu visām sīkdatnēm Izdarīt izvēlniPiekrītu atzīmētajām