Laikraksts "Diena": Par Valmieras pienu.

Laikraksts "Diena": Par Valmieras pienu.

07.08.2011.

Diena.lv žurnālistes Elizabetes Rutules jautājumi

Labdien,
Zane Peļņika no Valmieras piena (VP) ieteica kontaktēties ar Jums saistībā  ar izmaiņām VP vadībā - gribēju lūgt atsūtīt arī  mums informāciju par R.Gulbja iecelšanu, kā arī , ja iespējams, plašāku informāciju, vai jaunajam valdes priekšsēdētājam tiek izvirzīti kādi konkrēti mērķi, vai jauns vadītājs tika meklēts jau ilgāku laiku, vai arī  vienkārši izmantojāt iespēju, ka R.Gulbis ir prom no Latvijas Balzama?

paldies iepriekš,

Elizabete Rutule
DFiena.lv

Privāto aktīvu pārvaldes komentārs

Valmieras piens AS akcionāri, padome un vadība pastāvīgi meklē efektīvākos veidus uzņēmuma tālākai izaugsmei un konkurētspējas celšanai. Pārdomātais lēmums uzrunāt R.Gulbja kungu un viņa piekrišana piedāvājumam, ļauj uzņēmumam sekmīgi turpināt tā darbības modernizāciju.

Savukārt, iespēja līdzšinējam valdes priekšsēdētājam H.Pankes kungam turpināt darbu Valmieras piens padomes priekšsēdētāja amatā, izmantojot savu milzīgo pieredzi piena produktu ražošanā, uzņēmumam ir liels ieguvums.

Gulbja kungam ir iespēja trīs mēnešu laikā sniegt savus priekšlikumus turpmākajai uzņēmuma attīstībai. Uzņēmuma jaunais valdes priekšsēdētājs norāda: „šobrīd divi skaidri mērķi, kas saistīti ar akcionāru vīziju par uzņēmuma vērtības un konkurētspējas celšanu, ir: 1) pētīt organiskas izaugsmes iespējas ņemot talkā manu iepriekšējo darba pieredzi darbā gan Latvijas tirgū, gan attīstot eksporta iespējas; 2) piena nozares konsolidācijas iespējas Baltijā”.

Komentāru Privāto aktīvu pārvaldes vārdā sagatavoja:
Juris Pētersons
PAP korporatīvā komunikācija

Mājas lapas lietošanas ērtībām izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma politika.

Sapratu