Portāls "Pietiek": Privāto aktīvu pārvalde. Atbilde uz Baibas Rulles jautājumiem

Portāls "Pietiek": Privāto aktīvu pārvalde. Atbilde uz Baibas Rulles jautājumiem

21.02.2012.

Baibas Rulles jautājumi

Labdien.

Lūdzu operatīvi sniegt atbildi uz sekojošiem jautājumiem:

  1. Vai līdz šim kāds no INPO grupas uzņēmumiem tieši vai pastrapināti ir veicis ieguldījumus (vai izsniedzis aizdevumus vai galvojumus) projektos, kas tieši vai pastarpināti saistīti ar kompānijām Baltijas aviācijas sistēmas, airBaltic, Veriko, Finanšu restrukturizācijas risinājumi? Ja, jā - kādi tie ir, kāda veidā, apjomā un kādas saistības paredz?

  2. Kāda ir uzņēmuma Veriko saistība ar atsevišķu INPO grupas uzņēmumu?

  3. Vai KNAB jebkad veicis kratīšanu vai pieprasījis dokumentus par atsevišķiem INPO uzņēmumiem? Ja, jā kādā sakarā?
BR
pietiek.lv

Privāto aktīvu pārvaldes komentārs

Informācija par Privāto aktīvu pārvaldes grupas veiktajiem aktīvajiem ieguldījumiem ir pieejama www.pap.lv. PAP nodrošina savu ieguldījumu caurspīdību un drošību, katru investīciju nodalot  atsevišķā uzņēmumā - INPO.

Par PAP ieguldījumu operatīvo darbību varat interesēties attiecīgajā uzņēmumā, kura darbības rādītāji un uzņēmējdarbības veids Jūs interesē. Par ieguldījumiem, kuri atrodas izpētes un izvērtēšanas stadijā, PAP komentārus medijiem, kā arī portāliem, nesniedz. Tāpat aicinu par KNAB operatīvo darbību interesēties Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā.

Komentāru Privāto aktīvu pārvaldes vārdā sagatavoja:
Juris Pētersons
PAP korporatīvā komunikācija

Mājas lapas lietošanas ērtībām izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma politika.

Sapratu