Raidījums "Nekā Personīga": Privāto aktīvu pārvaldes atbildes Jāņe Krēvica jautajumiem par Valmieras pienu

Raidījums "Nekā Personīga": Privāto aktīvu pārvaldes atbildes Jāņe Krēvica jautajumiem par Valmieras pienu

09.12.2011.

Jāņa Krēvica jautājumi

Sveiki!

Vēlējos vaicāt, vai būtu iespējams aprunāties ar kādu no Jūsu pārstāvētā uzņēmuma īpašniekiem / pārstāvjiem par darījumu ar Valmieras Pienu. Uzņēmums ir nonācis jauna investora rokās.

Kā PAP nonāca pie lēmuma to pārdot tieši šim konkrētajam investoram no Krievijas? Premjers V.Dombrovskis mums intervijā šodien atgādināja, ka gan ar PAP saistītais Šķēles kungs, gan Rīgas Piena Kombināta agrākie akcionāri iepriekš mudināja latviešiem pašiem rūpēties par uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Bet šobrīd fakts ir acīmredzams - abi šie uzņēmumi nonākuši savstarpēji cieši saistītu no Krievijas nākošu investoru rokās. Kāpēc nevēlējāties paši attīstīt piena pārstrādes uzņēmumu un vienoties par kopīgu darbu ar RPK?

Pateicos!

--

Ar cieņu / Kind regards / Mit freundlichem Gruß / С наилучшими пожеланиями

Jānis Krēvics
"NEKĀ PERSONĪGA" TV3

Privāto aktīvu pārvaldes komentārs

Privāto aktīvu pārvalde (PAP) ir finanšu ieguldījumu kompānija, kas iegulda perspektīvos projektos. Viens no tādiem nenoliedzami ir AS Valmieras piens.

Valmieras piens laikā, kad tā īpašnieks bija PAP meitas uzņēmums INPO, piedzīvojis ievērojamu izaugsmi: ir reorganizēta uzņēmuma vadība un administrācija, modernizēta ražošana un loģistika, veikts liels ieguldījums attiecību veidošanā un sadarbības attīstībā ar piena ražotājiem, panākta ražošanas un realizācijas rādītāju izaugsme. Šobrīd uzņēmums ieņems stabilu vietu Latvijas vadošo piena pārstrādes uzņēmumu pirmajā trijniekā.

Atbildot uz Jūsu apgalvojumu - tieši otrādi, ir ieguldīts ievērojams darbs piena nozares un konkrēti Valmieras piena attīstībā. Jāpiekrīt, ka Latvijas piena pārstrādes nozarē ir nepieciešama lielāka konsolidācija, pretējā gadījumā konkurēt ar reģiona un Eiropas kompānijām Latvijas uzņēmumiem nākotnē kļūs arvien grūtāk.

Kā finanšu ieguldījumu kompānija PAP saņem regulārus un labus piedāvājumus savu ieguldījumu pārdošanai. Atbilstošs piedāvājums tika saņemts no investora, kurš  Valmieras piena gadījumā nāk no Krievijas. Tika pieņemts lēmums ieguldījumu realizēt.

Ar jautājumiem A.Šķēles kungam aicinām griezties pie A.Šķēles kunga. Vienlaikus atgādinām, ka Šķēles kungs nav ne dalībnieks ne amatpersona nevienā no PAP grupas uzņēmumiem, tai skaitā pašā PAP.

Komentāru Privāto aktīvu pārvaldes vārdā sagatavoja:
Juris Pētersons
PAP korporatīvā komunikācija

Mājas lapas pareizas darbības nodrošināšanai un tās lietošanas ērtībām mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ļauj mums analizēt mājas lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību. Vairāk informācijas par sīkdatnēs un kā atcelt savu piekrišanu mūsu privātuma politika.

Piekrītu visām sīkdatnēm Izdarīt izvēlniPiekrītu atzīmētajām