Ziņu aģentūra BNS: Atbildes jautājumiem par Valmieras pienu.

Ziņu aģentūra BNS: Atbildes jautājumiem par Valmieras pienu.

10.10.2011.

BNS ekonomikas ziņu reportieres Lauras Auziņas jautājumi

Ziņu aģentūra BNS (Baltic News Service) vēlas uzzināt dažus jautājumus par piena pārstrādātāja "Valmieras piena" aktualitātēm un plāniem 2008.gadam.

  1. Vai pēdējo trīs mēnešu laikā par "Valmieras pienu" nav izradīta kāda interese par uzņēmuma pārpirkšanu?
  2. Vai šobrīd noris (vai tuvākajā laikā plānots sākt) kādas sarunas par iespējamo "Valmieras piena" pirkšanu?
  3. Vai ir pieteikušies kādi konkrēti iespējamie investori? Ja, kā tad cik un kas tie ir?
  4. Kāda iespējamo investoru interese  - vai tas ir tikai sarunu līmenī vai norit jau konkrētas sarunas saistībā ar "Valmieras piens" pirkšanu?

Atbildi, ja iespējams lūdzu Jūs sniegt vēl šo pēcpdien vai tūvāko dienu laikā.

Laura Auziņa
BNS ekonomikas ziņu reportiere

Privāto aktīvu pārvaldes komentārs

SIA Privāto aktīvu pārvalde Valmieras Piens AS sakarā izskata dažāda satura sadarbības piedāvājumus, kuri neaprobežojas ar Jūsu jautājumos minēto uzņēmuma pārpirkšanu. PAP un Valmieras piens AS ir atklāti sarunām ar iespējamiem sadarbības partneriem par dažādiem sadarbības modeļiem, kas veicinātu Valmieras piens AS un visas piensaimniecības nozares attīstību Latvijā.

Interesi par Valmieras piens AS dažādi investori izrāda regulāri. PAP ir izteikti vairāki piedāvājumi par sadarbību Valmieras piens AS līmenī. Vienošanās sarunās par jebkādu sadarbības un Valmieras piens ASattīstības modeli nav panākta.

Konkrētus sadarbības modeļus, kas ir izskanējuši tikai pārrunās, tāpat arī trešās pārrunās iesaistītās puses nekomentējam, ņemot vērā, ka neviena vienošanās par sadarbību Valmieras piens AS līmenī nav panākta.

Komentāru Privāto aktīvu pārvaldes vārdā sagatavoja:
Juris Pētersons
PAP korporatīvā komunikācija

Mājas lapas pareizas darbības nodrošināšanai un tās lietošanas ērtībām mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ļauj mums analizēt mājas lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību. Vairāk informācijas par sīkdatnēs un kā atcelt savu piekrišanu mūsu privātuma politika.

Piekrītu visām sīkdatnēm Izdarīt izvēlniPiekrītu atzīmētajām