Ziņu aģentūra BNS: Jautājumi par INPO 7 un AS "Valmieras piens".

Ziņu aģentūra BNS: Jautājumi par INPO 7 un AS "Valmieras piens".

05.08.2008.

Ekonomikas reportieres Ivonnas Golubevas jautājumi

Labdien,

interesējos par to, kādēļ "Vidzemes piena grupa" (VPG) izlēmusi palielināt pamatkapitālu (vai tas saistīts ar kādiem jauniem attīstības plāniem? cik liels uzņēmuma pamatkapitāls bija pirms tam?).

Mēģināju atrast VPG īpašnieka Edgara Šķendera kontaktus, taču neveiksmīgi. Varbūt jūs varat izlīdzēt ar komentāru vai arī ar tālruņa numuru? :)

Ar sveicieniem,

Ivonna Golubeva
ekonomikas ziņu reportiere, BNS

Privāto aktīvu pārvaldes komentārs

SIA Vidzemes Piena Grupa tika veikts starptautiskiem standartiem atbilstošs audits, kā rezultātā tika veiktas nepieciešamās korekcijas sabiedrības pašu kapitālā. Ņemot vērā veiktos labojumus pašu kapitālā, dalībnieki pieņēma lēmumu par pamatkapitāla samazināšanu. SIA Vidzemes Piena Grupa pamatkapitāls tika samazināts, nevis palielināts. Līdzšinējais pamatkapitāls 4 000 000 LVL, tika samazināts par 500 000 LVL, un tas sastāda 3 500 000 LVL.

Ņemot vērā augstāk minētās izmaiņas, nav iespējams runāt par jauniem attīstības plāniem pamatkapitāla palielināšanas kontekstā.

Komentāru Privāto aktīvu pārvaldes vārdā sagatavoja:
Juris Pētersons
PAP korporatīvā komunikācija

Mājas lapas pareizas darbības nodrošināšanai un tās lietošanas ērtībām mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ļauj mums analizēt mājas lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību. Vairāk informācijas par sīkdatnēs un kā atcelt savu piekrišanu mūsu privātuma politika.

Piekrītu visām sīkdatnēm Izdarīt izvēlniPiekrītu atzīmētajām