Ziņu aģentura LETA: Par AS "Valmieras piens".

Ziņu aģentura LETA: Par AS "Valmieras piens".

02.06.2008.

Daigas Kļanskas jautājumi

Labdien, Juri! Nosūtu Jums ziņu, kur  zemnieki runā  par to, ka centušies vienoties par AS "Valmieras piens" iegādi.

Atbilstoši  šai ziņai vēlos noskaidrot vai Jūs apstiprināt, ka  AS "Valmieras piens" ir nonācis pārdošanā? Kādi ir iemesli, tam, ka AS "Valmieras piens" tiek pārdots? Kādas kompānijas ir interesējušās par uzņēmuma iegādi? Kā  uzņēmuma  īpašnieki vērtē  šī  brīža situāciju piensaimniecībā? Vai tiek pieļauta iespēja, ka uzņēmums varētu tikt pārdots arī  kādai  ārzemju kompānijai?

Daiga Kļanska

Privāto aktīvu pārvaldes komentārs

Šobrīd sarunas par Valmieras piens AS un konkrētu ražotāju apvienošanos vestas netiek. Šodienas situācijā Valmieras piens vēlas veidot konstruktīvu sadarbību ar piena ražotājiem – tādiem, kuru mērķis ir ilgtermiņa attīstība nozarē, nevis īstermiņa labuma gūšana un sadarbības partneriem neprognozējama darbība.

Valmieras piens akcionāriem ir izteikti vairāki piedāvājumi par sadarbību Valmieras piens līmenī, bet vienošanās par jebkādu sadarbības modeli nav panākta. Valmieras piens akcionāri ir atvērti sarunām ar iespējamiem sadarbības partneriem par dažādiem sadarbības modeļiem, kas veicinātu Valmieras Piens un visas piensaimniecības nozares attīstību Latvijā.

Latvijas piena industrijas uzņēmumiem ārkārtīgi nepieciešams celt to konkurētspēju. Latvijas piena industrijas uzņēmumi šobrīd ir nepietiekami kapitalizēti un pakļauti palielinātiem biznesa riskiem.

Komentāru Privāto aktīvu pārvaldes vārdā sagatavoja:
Juris Pētersons
PAP korporatīvā komunikācija

Mājas lapas pareizas darbības nodrošināšanai un tās lietošanas ērtībām mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ļauj mums analizēt mājas lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību. Vairāk informācijas par sīkdatnēs un kā atcelt savu piekrišanu mūsu privātuma politika.

Piekrītu visām sīkdatnēm Izdarīt izvēlniPiekrītu atzīmētajām