AS "Valmieras piens" ienāk jauns akcionārs

AS "Valmieras piens" ienāk jauns akcionārs

1.novembrī ir noslēgts darījums, kura rezultātā pārdotas "Privāto aktīvu pārvalde" (PAP) grupai piederošās 91,89% "Valmieras piena" akcijas investoram, uzņēmējam Jevgēņijam Varovam.

PAP kā finanšu investors ir gandarīts par saniegto. Vairāku gadu laikā ir veikta mērķtiecīga uzņēmuma pārvaldības optimizācija, veikti lieli ieguldījumi infrastruktūrā un uzņēmuma attīstībā, tikuši piesaistīti izcili nozares profesionāļi uzņēmuma vadībā. Neskatoties uz sarežģīto situāciju piena tirgū Latvijā, Valmieras piens nostiprinājis savas pozīcijas, un pelnīti ierindojas vadošajā trijniekā nozarē. Situācija tirgū joprojām ir sarežģīta, pārstrādes jaudu konsolidācija tā arī nav notikusi, tādēļ jauna investora piesaiste ir vērtējama kā pozitīvs signāls, it sevišķi domājot par eksporta tirgiem.

PAP valdes viedoklis: “Esam pārliecināti, ka jauno īpašnieku klātbūtne un atbalsts pavērs uzņēmumam jaunas iespējas Latvijas tirgū, bet galvenokārt - jaunas attīstības iespējas eksporta tirgos”.

Mājas lapas pareizas darbības nodrošināšanai un tās lietošanas ērtībām mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ļauj mums analizēt mājas lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību. Vairāk informācijas par sīkdatnēs un kā atcelt savu piekrišanu mūsu privātuma politika.

Piekrītu visām sīkdatnēm Izdarīt izvēlniPiekrītu atzīmētajām