AS "Valmieras piens" ienāk jauns akcionārs

AS "Valmieras piens" ienāk jauns akcionārs

1.novembrī ir noslēgts darījums, kura rezultātā pārdotas "Privāto aktīvu pārvalde" (PAP) grupai piederošās 91,89% "Valmieras piena" akcijas investoram, uzņēmējam Jevgēņijam Varovam.

PAP kā finanšu investors ir gandarīts par saniegto. Vairāku gadu laikā ir veikta mērķtiecīga uzņēmuma pārvaldības optimizācija, veikti lieli ieguldījumi infrastruktūrā un uzņēmuma attīstībā, tikuši piesaistīti izcili nozares profesionāļi uzņēmuma vadībā. Neskatoties uz sarežģīto situāciju piena tirgū Latvijā, Valmieras piens nostiprinājis savas pozīcijas, un pelnīti ierindojas vadošajā trijniekā nozarē. Situācija tirgū joprojām ir sarežģīta, pārstrādes jaudu konsolidācija tā arī nav notikusi, tādēļ jauna investora piesaiste ir vērtējama kā pozitīvs signāls, it sevišķi domājot par eksporta tirgiem.

PAP valdes viedoklis: “Esam pārliecināti, ka jauno īpašnieku klātbūtne un atbalsts pavērs uzņēmumam jaunas iespējas Latvijas tirgū, bet galvenokārt - jaunas attīstības iespējas eksporta tirgos”.

Mājas lapas lietošanas ērtībām izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma politika.

Sapratu