Ieguldījums Multi Capital Holdings

Ieguldījums Multi Capital Holdings

Izmantojot meitas uzņēmumu SIA "INPO 21", Privāto aktīvu pārvalde ir pastarpināti veikusi ievērojamus ieguldījumus daudznozaru holdinga kompānijā MULTI CAPITAL HOLDINGS (MCH), kuras investīcijas šobrīd saistītas ar tranzītu un nekustamajiem īpašumiem. 

MCH aktīvākie un nozīmīgākie projekti:

  • SIA "GP Nekustamie īpašumi", kas apsaimnieko nekustamos īpašumus Rīgas ostas teritorijā Andrejsalā;
  • SIA “Ganību parks”, kas apsaimnieko dzelzceļa sliežu parku  Rīgā;
  • AS "EURO RAIL TRANS" loģistikas kompānija,  kura ir kopuzņēmums ar RŽD Loģistika. Tā piedāvā pilnu kravu pārvadājumu pakalpojumu organizēšanu un dažādu preču transportēšanu no jebkuras vietas Eiropā līdz Krievijas attālākajiem reģioniem, Āziju (Kazahstāna, Kirgizstāna, Tadžikistāna un Turkmēnija) un atpakaļ;
  • SIA 'Rīgas Tirdzniecības osta"(RTO)  ir nozīmīgākais ostas  un transporta pakalpojumu sniedzējs Latvijā.  RTO sniedz dažādus pakalpojumus, kas ietver sevī ostas terminālu vadību stividoru pakalpojumus, dzelzceļa kravu pārvadājumus, kravu ekspeditēšanu.

Mājas lapas pareizas darbības nodrošināšanai un tās lietošanas ērtībām mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ļauj mums analizēt mājas lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību. Vairāk informācijas par sīkdatnēs un kā atcelt savu piekrišanu mūsu privātuma politika.

Piekrītu visām sīkdatnēm Izdarīt izvēlniPiekrītu atzīmētajām