Privāto aktīvu pārvalde realizē būtisku daļu ieguldījuma "Veolia vides serviss"

Privāto aktīvu pārvalde realizē būtisku daļu ieguldījuma "Veolia vides serviss"

SIA "Privāto aktīvu pārvalde" (PAP) ir realizējusi būtisku daļu sava ieguldījuma atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumā "Veolia vides serviss" (VVS). PAP ir pārdevusi tās uzņēmumam INPO 3 piederošās VVS  īpašnieces SIA "Bioinvest" daļas VVS vadībai.

VVS vadības uzņēmums SIA "Vides investīcijas" iegādājies 90 % Bioinvest kapitāla daļu, kā arī visas VVS līdzīpašnieces "Veolia Proprete" kapitāla daļas.

Šāds PAP lēmums pārdot daļu sava ieguldījuma pieņemts kopējās stratēģijas ietvaros samazināt investīcijas atkritumu apsaimniekošanas nozarē.

Vienlaikus Veolia vides serviss vērtējams kā ļoti perspektīvs uzņēmums, kas PAP darbības laikā ir panācis savu tirgus pozīciju un reputācijas nostiprināšanu, kā arī darbības stabilu attīstību. Novēlam uzņēmumam turpināt izaugsmi un dot ievērojamu pienesumu Latvijas atkritumu apsaimniekošanas nozares attīstībā arī turpmāk.

Mājas lapas pareizas darbības nodrošināšanai un tās lietošanas ērtībām mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ļauj mums analizēt mājas lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību. Vairāk informācijas par sīkdatnēs un kā atcelt savu piekrišanu mūsu privātuma politika.

Piekrītu visām sīkdatnēm Izdarīt izvēlniPiekrītu atzīmētajām