"Securitas" AB iegādājas vairākuma daļas apsardzes kompānijā Ave Lat Sargs

"Securitas" AB iegādājas vairākuma daļas apsardzes kompānijā Ave Lat Sargs

Privāto aktīvu pārvalde (PAP) tai piederošajā apsardzes kompānijā "Ave Lat Sargs" kā partneri ir piesaistījusi pasaules līmeņa kompāniju drošības pakalpojumu un apsardzes jomā - "Securitas" AB. Securitas iegādājies 65 % kapitāldaļu Ave Lat Sargs, tādējādi kļūstot par lielāko dalībnieku šajā sabiedrībā.

Securitas AB ir globālais līderis drošības pakalpojumu jomā, kurš pēc šī darījuma noslēgšanas darbojas  jau 50 valstīs visā pasaulē, nodarbinot vairāk nekā 295 tūkstošus darbinieku.

“PAP turpina stiprināt partnerību saviem investīciju portfeļiem ar jauna starptautiska spēlētāja piesaisti Latvijas tirgum. Ar prieku sveicam Securitas AB kā savu partneri Ave Lat Sargs. Ticam, ka mūsu sadarbība būs vērtīga gan kompānijai, gan visam drošības pakalpojumu tirgum Latvijā kopumā,” norāda Edgars Šķenderis, Privāto aktīvu pārvaldes valdes loceklis.

Mājas lapas pareizas darbības nodrošināšanai un tās lietošanas ērtībām mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ļauj mums analizēt mājas lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību. Vairāk informācijas par sīkdatnēs un kā atcelt savu piekrišanu mūsu privātuma politika.

Piekrītu visām sīkdatnēm Izdarīt izvēlniPiekrītu atzīmētajām