"Securitas" AB iegādājas vairākuma daļas apsardzes kompānijā Ave Lat Sargs

"Securitas" AB iegādājas vairākuma daļas apsardzes kompānijā Ave Lat Sargs

Privāto aktīvu pārvalde (PAP) tai piederošajā apsardzes kompānijā "Ave Lat Sargs" kā partneri ir piesaistījusi pasaules līmeņa kompāniju drošības pakalpojumu un apsardzes jomā - "Securitas" AB. Securitas iegādājies 65 % kapitāldaļu Ave Lat Sargs, tādējādi kļūstot par lielāko dalībnieku šajā sabiedrībā.

Securitas AB ir globālais līderis drošības pakalpojumu jomā, kurš pēc šī darījuma noslēgšanas darbojas  jau 50 valstīs visā pasaulē, nodarbinot vairāk nekā 295 tūkstošus darbinieku.

“PAP turpina stiprināt partnerību saviem investīciju portfeļiem ar jauna starptautiska spēlētāja piesaisti Latvijas tirgum. Ar prieku sveicam Securitas AB kā savu partneri Ave Lat Sargs. Ticam, ka mūsu sadarbība būs vērtīga gan kompānijai, gan visam drošības pakalpojumu tirgum Latvijā kopumā,” norāda Edgars Šķenderis, Privāto aktīvu pārvaldes valdes loceklis.

Mājas lapas lietošanas ērtībām izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma politika.

Sapratu