Privātuma politika

Privātuma politika

Datu privātuma aizsardzība

Ievads
SIA "Privāto aktīvu pārvalde" (“PAP” vai “mēs”) ir reģistrēta un veic darbību Latvijā, stingri ievērojot konfidencialitāti. Šajā konfidencialitātes paziņojumā ir izklāstīta mūsu pieeja konfidencialitātes jautājumiem. Izmantojot šo tīmekļa vietni un iesniedzot jebkādus personas datus, Jūs piekrītat, ka PAP izmanto minētos datus saskaņā ar šo konfidencialitātes paziņojumu. Ja jums ir jautājumi par jūsu personas datu konfidencialitāti, lūdzu, rakstiet mums uz e-pasta adresi: edgars.skenderis_at_pap.lv.

Datu vākšana
Mēs vācam tikai identificējamus personas datus vai informāciju, kuru konkrēti un brīvprātīgi iesniedz mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājs.
Apmeklētāji var nosūtīt mums e-pastu, izmantojot šo tīmekļa vietni. Viņu ziņās tiks iekļauts lietotāja ekrāna vārds un e-pasta adrese, kā arī jebkāda papildu informācija, kuru lietotājs vēlēsies iekļaut savā ziņā.

Datu izmantošana
Mēs izmantosim apmeklētāja iesniegtos personas datus nolūkiem, kuriem tie tika iesniegti un kuri ir minēti datu iesniegšanas vietā (vai ja tas ir acīmredzams no datu vākšanas konteksta).  Mēs drīkstam izmantot Jūsu datus, arī lai sazinātos un informētu Jūs par PAP uzņēmējdarbību, pakalpojumiem un notikumiem, kā arī sniegtu citu informāciju, kas varētu Jūs interesēt.
Mūsu tīmekļa vietnes nevāc un neapkopo personu datus, lai tos izplatītu vai pārdotu trešajām pusēm patērētāju mārketinga nolūkam vai lai nosūtītu ziņas trešo personu vārdā.

Personas datu pārzinis
SIA "Privāto aktīvu pārvalde" (sabiedrība ar ierobežotu atbildību, reģistrēta un veic darbību Latvijā, reģistrācijas Nr. 40003552672, juridiskā adrese Dzirnavu iela 68 k-2, Rīga, LV-1050) ir jebkuru personas datu, kas savākti, izmantojot šo tīmekļa vietni, pārzinis; minētie dati tiks apstrādāti saskaņā ar Latvijas Republikas “Fizisko personu datu aizsardzības likumu” un atbilstošajiem ES normatīvajiem aktiem.

Izpaušana trešajām pusēm
Mēs atzīstam, ka Jūsu informācija ir vērtīga, un apņemamies veikt visus pamatotos pasākumus, lai aizsargātu Jūsu informāciju, kamēr tā ir mūsu rīcībā.
Iesniegtie personas dati var tikt nodoti PAP firmu tīkla partneruzņēmumiem, ja tas ir nepieciešams, lai sasniegtu mērķi, kuram apmeklētājs ir iesniedzis attiecīgo informāciju. Jūsu personas datus drīkst nodot arī neatkarīgajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas apstrādā informāciju PAP vārdā, tostarp informācijas tehnoloģiju, identitātes pārvaldības, tīmekļa lapu izvietošanas un pārvaldības, datu analīzes, datu dublēšanas, drošības un glabāšanas pakalpojumu sniedzējiem.
PAP var atklāt Jūsu personas datus tiesību aizsardzības, pārvaldes vai citām valsts iestādēm, vai citām trešajām pusēm, ja tas ir nepieciešams saskaņā ar piemērojamajiem normatīvajiem aktiem.
Jūsu personas dati netiks nodoti PAP firmu tīkla partneruzņēmumiem vai jebkurai trešajai pusei jebkādu sekundāru vai nesaistītu mērķu izpildei, ja vien datu vākšanas vietā nebūs bijis norādīts citādi.

Drošība
Mēs esam ieviesuši vispārpieņemtos tehnoloģijas un darbības drošības standartus, lai nepieļautu personas datu un informācijas zaudēšanu, neatbilstošu izmantošanu, mainīšanu vai iznīcināšanu. Proti, esam nodrošinājuši gan visas atbilstošās konfidencialitātes saistības, gan tehniskos un organizatoriskos drošības pasākumus, lai nepieļautu minēto datu un informācijas neatļautu vai nelikumīgu izpaušanu vai apstrādi, nejaušu pazaudēšanu vai iznīcināšanu, vai minētās informācijas un datu bojājumu. Tikai PAP pilnvarotajam personālam ir tiesības piekļūt personas datiem, un minētie darbinieki ir piekrituši nodrošināt attiecīgās informācijas konfidencialitāti.

Piekļuve informācijai
Ja vēlaties atjaunināt savus personas datus, kurus esat mums iesnieguši, izmantojot šo vietni, varat to izdarīt atsūtot mums e-pastu uz edgars.skenderis_at_pap.lv.
Ja personas dati tiek glabāti, mēs neuzņemamies atbildību pastāvīgi pārbaudīt to satura pareizību.
Ja vēlaties iegūt sīkākas ziņas par informāciju, ko esat mums iesniedzis, izmantojot šo vietni, Jums ir tiesības piekļūt minētajai informācijai, šim nolūkam sazinoties ar mums, izmantojot iepriekš minēto e-pasta adresi.

Datu glabāšana
Personas dati, ko esat mums iesniedzis, tiks glabāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams nolūkam, kuram tie tika savākti, vai atbilstoši likuma prasībām.

Sīkdatnes
Mēs izmantojam mazas teksta datnes (sīkdatnes), ko novieto uz Jūsu datora cietā diska ar mērķi nodrošināt individualizētāku tīmekļa vietnes apmeklēšanas pieredzi. Sīkdatņu izmantošana pašlaik jau ir kļuvusi par standarta praksi lielākajā daļā tīmekļa vietņu. Tomēr, ja Jūs neapmierina sīkdatņu izmantošana, pašreiz lielākā daļa pārlūkprogrammu ļauj lietotājiem atteikties no to saņemšanas. Pēc mūsu vietnes apmeklēšanas Jūs vienmēr varat izdzēst sīkdatnes no savas sistēmas, ja vien to vēlaties.

Mājas lapas lietošanas ērtībām izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārlūka sesiju un nospiežot “Sapratu”, apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu Privātuma politika.

Sapratu